Оглас од претпријатие Објавени: јул. 20 2022 10:28

Citroen C3 1.4hdi 2010 kako novo

ЕУР

Објавени: јул. 20 10:28
Прегледи: 1031
Se prodava Citroen C3 1.4 hdi 08.2010god 50kw,68ks so pominati 136 000km kako nov kompletno ispravna. Odlicen ekonomicen motor.
Od oprema poseduva.
KLima,Tempomat,ABS,ESP, elektriki na stakla, centralna,originalno radio cd so komandi na volan, 4 vozdusni pernici,bord kom, podesliv volan i dr.

Registriran so zelen karton do 02.06,2023 napraven servis.
Info. Oliver
070 666154
070 666 154 viber
www.olimobil.mk
Опис на линк

OliMobil

Prodazba na provereni polovni avtomobili so atraktivni ceni...
Посети ја страната на нашата продавница

ul.Akademik Penco Davcev 52

070666154

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Prodazba na provereni polovni avtomobili so atraktivni ceni...
ul.Akademik Penco Davcev 52 070666154

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации