Оглас од претпријатие Објавени: апр. 07 2024 12:52

DACIA DUSTER 4X4 2014

ЕУР

Објавени: апр. 07 12:52
Прегледи: 82
DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2014 GOD
-NOV UVOZ
-2014 GOD
-4X4 POGON
-1.5 DCI 80KW
-REG SO ZELEN KARTON DO 15.09.24
-NOVI ZIMSKI GUMI
-ATEST EURO KUKA
-ATESTIRANI ZADNI ZATEMNETI STAKLA
-KLIMA
-AUX-BLUETHOOT
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-DVA KLUCA
-232 000 KM
-9900 EU
-071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации