Објавени: мар. 09 2021 12:38

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

ЕУР

Објавени: мар. 09 12:38
Прегледи: 2
070236448/071359089
CENA:4500EVRA
FIAT BRAVO 1.6MJET 105KS,77KW.2012GOD,PRVA REGISTARACIJA 2013 REGISTRIRANA NA MK TABLICKI CELA GODINA NAPRAVEN GOLEM I MAL SERVIS KOMPLET SE SMENETO NOVI GUMI
Поседува високо ниво на опрема
1 клуч
6 брзински рачен менувач
борд компјутер
мултифункционален волан
City копче
двозонски климатроник
ел. на прозорци
ел. на ретровизори со пдгрев и преклоп
Abs
Esp пролизгување
isofix
ладилник
алу. фелни
сензор за дожд
сензор за светлина
USB exit
Aux exit
Bluetooth мобилна конекција
VOZILOTO SE NAOGJA VO KRIVA PALANKA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
071359089

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации