Објавени: мај 25 2023 06:07

FIAT PUNTO - TOVARNO

ЕУР

Објавени: мај 25 06:07
Прегледи: 181
Се продава FIAT PUNTO-TOVARNO (без замени)
Модел: FIAT PUNTO VAN ( TOVARNO )
Произведено: 2008
Гориво:Дизел
Мотор: 1250 m3 kw 55
Менувач:Рачен 5 Брзини
Боја:Бела
Километри: 250000км, Регистирана до 03.06.2023
Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.
Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач
Возилото е товарно,задното седиште е мобилно (доколку се користи како товарно возило)
Возилото е не увезувано
1 Клуча,4 Нови Мишелин Гуми
Опрема:
-Амбиентално осветлување
-Лед дневни светла
-Климатроник еднозонски
-Борд Компјутер
-Радио
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки
Цена: 3200

Возилото може да се види во секое време, поволно за фирми и физички лица
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
181
075287080

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации