Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Linea -16 rent a car

43 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 EUR
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
VW Passat -15  rent a car 77 EUR
Ford Focus -17  rent a car 51 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Linea
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
 
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 EUR
Lancia Delta -17 55 EUR
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации