Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 23 2022 12:26

FIAT 500 L Cross 1.3 multijet 2014 Novv Maksauto M

ЕУР

Објавени: ноем. 23 12:26
Прегледи: 219
FIAT 500 L Cross 1.3 Multijet 62 kw 2014 fulll Novv

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 2014 EURO 5 B
160 000 km100% со гаранција
Платени сите давачки до регистрација
Шасија ZFA19900005126084
Два клуча фулл сервисна историја проверка каде сакате.
Новиот мотор менувач мануелен 6 брзини со просечна потрошувачка од 4.6 л/100км

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов без ниту еден префарбан детал .
Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачки
Гаранција за километри и мотор.опрема

- Климатроник
- Борд компјутер
- Старт стоп
- Навигација
-Темпомат
- Партроник преден и заден
- Панорамен кров
- Греачи на седишта
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- ЕСП АВС
- Ксенон светла
- Халогенки за магла
- сензор за дожд и светла
- Тонирани стакла
- Кожен мултифункционален волан
- Озвучување Beats
- Bluetooth hands free set

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице местo
Опис на линк

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација .
Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество.
Сите возила се директен увоз од Италија и Германија 
Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација .
Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество.
Сите возила се директен увоз од Италија и Германија 
Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Kriva Palanka 077738126 070235235

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации