Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 18 2021 07:17

Fiat Bravo 1.6 JTDM 1,6 Multijet

ЕУР

Објавени: ноем. 18 07:17
Прегледи: 933
FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 66KW 90KS 2009GOD SO FUL OPREMA
-KLIMA
-TEMPOMAT
-10X AIR BEG
-ABS
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-CD RADIO ORGINALNO
-16KI ALUMINSKI BANDAZI
-DVA KLUCA SO DALECINSKO
-POLU KOZA
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-SPORT KOPCE
-SVETLA ZA MAGLA
-DONESENO OD GERMANIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA XOMOLOGACIJA PREVEDENI DOKUMENTI OSTANUVA SAMO DA SE REGISTRIRA
-BEZ ZAMENI
--IMAME GOLEM IZBOR NA VOZILA
-BMW 320D,330D,525D,530D
-MERCEDES C2OO,C220,C270,E220,E270CDI
-VW GOLF,PASSAT,POLO,LUPO,SARAN
-AUDI A2,A3,A4,A6
-OPEL ASTRA,ZAFIRA,CORSA,VECTRA
-FORD FOKUS,FIESTA,MONDEO
-PEUGEOT 206,307,407
-FIAT PUNTO,BRAVO,STILO
-CITROEN C1,C2,C3,C4
-SEAT LEON,IBIZA,AROSA,TOLEDO
-TOYOTA RAV4,YARIS
-SITE KOLI SE SO FULL OPREMA I PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
----ELIT AUTO SRL AUTO PLAC
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации