Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 03:25

FIAT PUNTO 1.4 BENZIN 70KW 05 AUTOPLAC ZAZO

Објавени: ноем. 24 03:25
Прегледи: 118
FIAT PUNTO 1.4 BENZIN 70KW
DONESENO OD SVAJCARIJA
REGISTRIRANO DO: 06.07.2023 GODINA
POMINATI:192.000 KM SERVISNA KNIŠKA
PROIZVODSTVO 2005 GODINA
SO FULL OPREMA
CENA PO DOGOVOR
FACEBOOK: Auto Plac Zazo
📍Ulica.Done Bozinov 202 bb Kumanovo
Опис на линк

AUTO PLAC ZAZO

PRODAZBA NA POLOVNI UVEZENI BENZIN I DIZEL VOZILA OD SITE POZNATI MARKI ISKLUCIVO UVEZENI OD: **SVAJCARIJA,GERMANIJA** SO >>GARANCIJA<<  

LOKACIJA; PAT NAKAJ NASELBATA KARPOS 200METRI NAD SPOMENIK KOSTURNICA

DOJDETE I POSETETE NE I UVERETE SE ZA NASIOT KVALITET,SO NAJ REALNI CENI

SITE AVTO IMAAT PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIA,I SITE IMAAT SERVISNA KNISKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO **GARANCIJA** KOLITE MOZEV DA SE PROVERIV NA OVLASTEN SERVIS ILI PO VAS IZBOR KUDE SAKATE.

MOB. 070/ 845-916

TEL.  031/ 444-469
Посети ја страната на нашата продавница

Done Bozinov BB

070845916 031444469

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA POLOVNI UVEZENI BENZIN I DIZEL VOZILA OD SITE POZNATI MARKI ISKLUCIVO UVEZENI OD: **SVAJCARIJA,GERMANIJA** SO >>GARANCIJA<<  

LOKACIJA; PAT NAKAJ NASELBATA KARPOS 200METRI NAD SPOMENIK KOSTURNICA

DOJDETE I POSETETE NE I UVERETE SE ZA NASIOT KVALITET,SO NAJ REALNI CENI

SITE AVTO IMAAT PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIA,I SITE IMAAT SERVISNA KNISKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO **GARANCIJA** KOLITE MOZEV DA SE PROVERIV NA OVLASTEN SERVIS ILI PO VAS IZBOR KUDE SAKATE.

MOB. 070/ 845-916

TEL.  031/ 444-469
Done Bozinov BB 070845916 031444469

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации