Оглас од претпријатие Објавени: мај 28 2022 02:56

Fiat Fiorino kako novo

Објавени: мај 28 02:56
Прегледи: 861
Fiat fiorino NOVO benzin+CNG(metan fabricki) mnogu mala potrosuvacka ekonomicno so 90.000 km izminati mnogu socuvano so novi gumi, skoro cela godina registrirano i redovno odrzuvano ne udirano, nema nikakvi tresenja i lupanja ili koroziran del moze da se vidi i na slikite znaci nema nikakvi vlozuvanja. Jas sum prv sopstvenik. Proverka moze da se napravi kade sakate, so nego se raznesuva mng mala kilaza znaci ne e tovareno. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации