Објавени: септ. 23 2022 12:47

Fiat Doblo 1.3mjet 2007g NEUVEZENO

ЕУР

Објавени: септ. 23 12:47
Прегледи: 407
FIAT DOBLO 1.3MJET 2007g NEUVEZENO

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, SO FULL OPREMA, FUNKCIONALNA KLIMA, CITY VOLAN, MNOGU MALA POTROSUVACKA, KOMPLETNO SERVISIRANA, 2 KLUCA, 4 NOVI GUMI, KUPENA OD MK (AUTOMOBILE SK) NE E OD UVOZ, REGISTRIRANA.

CENA: 4390e

INFO: 072 245 511
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации