Оглас од претпријатие Објавени: јун. 03 2022 02:56

Fiat Punto Evo 1.3 JTD Team 75ks full oprema 2010 novo

ЕУР

Објавени: јун. 03 02:56
Прегледи: 558
Fiat Punto Evo 1.3 JTD Team 55kw 75ks Godina 2010 Euro 5 Full oprema funkcionalno sve 4 odlicni gumi 2 kluca od Prv sopstvenik Kako NOVO!! Voziloto e uvezeno od Belgija so plateni davacki do registracija Povekje info 077 742 464 /070 367 472 Cena 4699€

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat sproti Mlecniot restoran Vatasa
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации