Оглас од претпријатие Објавени: мар. 29 2021 11:38

Fiat Grande Punto 1.3 jtd

ЕУР

Објавени: мар. 29 11:38
Прегледи: 251
Fiat punto 1.3 jtd
GODINA NA PROIZVODSTVO 2008
-MOTOR NA LANCE
---OPREMA - - -
-ELEKTRIKA NA STAKLA PREDNI
-KLIMA ISPRAVNA
-ABS
-CITY VOLAN
-ESP
-RADIO
-GUMI NA 80%
EXTRA ZACUVANO VOZILO
Опис на линк

AUTOPLAC ZAZA SWISS

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

PRODAZBA NA VOZILA OD UVOZ
075313404 
SLEP SLUZBA 24 /7
🚨070477887 🚨
🚨078224723 🚨
SERVIS I ODRZUVANJE NA VOZILA 
🏁071230662 🏁
GOCE DELCEV BB 075313404

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации