Објавени: фев. 23 2024 04:59

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

ЕУР

Објавени: фев. 23 04:59
Прегледи: 590
- PRODAVAM FORD FOCUS KARAVAN 1.6 TDCI / 2014g.
- OD OPREMA POSEDUVA :
-START / STOP SISTEM
-GREAC NA PREDNA I ZADNA SOFERSAJBNA
-GREACI ( RETROVIZORI, FAROVI, SEDISTA )
-KLIMATRONIK ( DVOZONSKI )
-PARKING SENZORI
-TEMPOMAT, CRUZE CONTROL, LIMIT SPEED.
- NASLON NA RAKA.
- REG. DO 05 / 02 / 2025g. { POMINATA }
- MOZI I ZAMENA ZA ( POLO, PUNTO, CORSA GRANDE ).
- NA PORAKI I NA E - MAIL NE VRAKAM.
- INFF. SAMO NA TELL. 070 / 303 - 958 Borce 070 / 30 39 58.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
590
070303958

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации