Оглас од претпријатие Објавени: мар. 04 2024 12:32

FORD FOCUS 1.6 TDCI

ЕУР

Објавени: мар. 04 12:32
Прегледи: 218
FORD FOCUS 1.6 TDCI
-2011 GOD
-1.6 TDCI 70 KW EURO5 MOTOR
-ALUMINSKI BANDASI
-KLIMA
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-KOMANDI VOLAN
-PARK SENZORI
-GREAC NA SOFERSAJBNA
-SENZOR ZA DOZD
-6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
-185 000 KM GARANTIRANI
-DVA KLUCA
-EURO KUKA SO ATEST
-MAGLENKI
-6790 EU
-071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации