Објавени: ноем. 20 2023 06:55

Ford Fusion 1.4 TDCI/Diesel/2008 god

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 20 06:55
Прегледи: 129
🚙 Ford Fusion 1.4 TDCI/Diesel/2008 god

✅Odlicna sostojba
🔥Registracija cela godina do 10/24
❄️ Klimatizirano
🛞Aluminiumski bandazi
🗻 Set 4+1 zimski gumi NEW
✔️Enterier NEW/Media/CD player

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
129
078409383

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации