Оглас од претпријатие Објавени: дек. 11 2020 06:59

Ford Fiesta 1.25 benzin 2009

ЕУР

Објавени: дек. 11 06:59
Прегледи: 446
ford fiesta 1.25 benzin60kw 82ks najdobriot motor proizvedena 2009god model so full oprema
-klima
-tempomat
-10x air beg
-abs
-centralno so dalecinsko
-cd radio orginalno
-16ki aluminski bandazi
-dva kluca so dalecinsko
-polu koza
-kozen volan
-komandi na volan
-sport kopce
-svetla za magla
-doneseno od italija plateni se site davacki do registracija carina xomologacija prevedeni dokumenti ostanuva samo da se registrira
-bez zameni
--imame golem izbor na vozila
-site koli se so full oprema i plateni davacki do registracija
----elit auto srl auto plac
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации