Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 18 2021 06:41

Ford Fiesta 1.4tdci 2009

ЕУР

Објавени: ноем. 18 06:41
Прегледи: 984
ford fiesta 1.4 tdci 50kw 68ks najdobriot motor proizvedena 2009god model so full oprema
-klima
-tempomat
-10x air beg
-abs
-centralno so dalecinsko
-cd radio orginalno
-16ki aluminski bandazi
-dva kluca so dalecinsko
-polu koza
-kozen volan
-komandi na volan
-sport kopce
-svetla za magla
-doneseno od italija plateni se site davacki do registracija carina xomologacija prevedeni dokumenti ostanuva samo da se registrira
-bez zameni
--imame golem izbor na vozila
-bmw 320d,330d,525d,530d
-mercedes c2oo,c220,c270,e220,e270cdi
-vw golf,passat,polo,lupo,saran
-audi a2,a3,a4,a6
-opel astra,zafira,corsa,vectra
-ford fokus,fiesta,mondeo
-peugeot 206,307,407
-fiat punto,bravo,stilo
-citroen c1,c2,c3,c4
-seat leon,ibiza,arosa,toledo
-toyota rav4,yaris
-site koli se so full oprema i plateni davacki do registracija
----elit auto srl auto plac
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации