Оглас од претпријатие Објавени: апр. 28 2022 08:39

Ford Galaxy 1.8tdci

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 28 08:39
Прегледи: 1288
Prodavam Ford Galaxy, 1.8 tdci 2006 godina, so sedum sedista,74kw(101hp) registrirano so zelen karton do 25.07. mesec, 2022 god vo perfektna sostojba, so panorama krov, aluminimuski bandazi i novi zimski gumi, komandi na volan, greachi na sedista, navigacija, bord komjuter, tempomat, fabrichki ksenon svetla, zavesi i se ostanato od full oprema.Voziloto e odlichno vo perfektna sostojba vo sekoe vreme mozi da se vidi. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации