Објавени: мај 16 2022 02:37

Ford B-max 2013 Diesel Motor Eco 1.5

ЕУР

Објавени: мај 16 02:37
Прегледи: 639
Ford B-max 2013 Diesel Motor Eco 1.5
ABS, Klima, Elektronika na stakla, Elektronika na retrovizori, Komandi na volan, Novi zimski gumi
Registrirano do 23.06/2022, Kupeno e od MIDA MOTORS Skopje, Odlicno familiarno vozilo so mnogu mala potrosuvacka. Servisirano. Tel.070888014
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации