Оглас од претпријатие Објавени: фев. 11 2022 07:08

Ford Mondeo 1.8tdci ghia 2010

ЕУР

ЕУР
Објавени: фев. 11 07:08
Прегледи: 976
ford mondeo 1.8tdci ghia
god.na proizv.12/2009
pom.km 169.000
oprema; klimatronik ,al.bandasi,elektrika na stakla,airbag,abs,servotronik,.....
plateni davacki do reg.

autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации