Оглас од претпријатие Објавени: септ. 26 2022 11:46

FORD S-MAX 2.0 TDCI DIZEL REGISTRIRANO CELA GODINA

Објавени: септ. 26 11:46
Прегледи: 158
FORD S-MAX 2.0 TDCI DIZEL VO PERFEKT SOSTOJBA SOCUVANO VOZILO ISTOTO KAKO NA SLIKI REGISTRIRANO CELA GODINA
ODLICEN SEMEEN AVTOMOBIL SO GOLEMA KOMOCIJA
ZA VOZILOTO NEMA POTREBA OD BESPOTREBNI KOMENTARI VREDI DA SE POGLEDNE I DA SE IMA..... BES ZABELESKI.....

BROJ ZA KONTAKT...... 071 388 250.....
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации