Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija

4 199 ЕУР

4 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Авто Барон Вчера 13:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Авто Барон

Авто Барон

18 Огласи во продавницата

Seat Altea XL 1.9tdi 77kw perfektna 4 999 EUR
Renault Megane 1.5dci 66kw servisna kniska unikat 5 499 EUR
VW Polo 1.2 51kw servisna kniska perfektna 5 650 EUR
Ford Focus 1.6tdci unikat uvoz Germanija 6 499 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
C-Max
kolata e od prvi gazdi kupena so redovni servisi potvrdeno so servisni dokumenti ima napraveno komplet servisi pk kais ulje filtri komplet plocki glac novi gumi site cetiri pali vozi nemate nikakvi davacki po nejze vo besprekorna sostojba e moze da si ja proverite vo servis po vas izbor.
full oprema.
registirana cela godina.

.**** povelete vo avto baron ****


raspolagame so pveke vozila
Авто Барон
Авто Барон- кога сте по потрага на половен автомобил изберете Нас! Во нашиот авто плац, ќе пронајдете, широк избор на автомобили кои се во одлична состојба. Автомобилите се со одличен квалитет, максимално сочувани. Ние, нашиот увоз на автомобили го правиме од европските држави како Германија, Словенија, Швајцарија и др. Сите автомобили се купени од прв газда, редовно сервисирани, доколку сакате тоа може и Вие самите да го проверите во кој сакате овластен сервис за автомобили. Модели на автомобили кои ги поседуваме во нашиот авто плац се : - Lancia Ypsilon - Peugeot 508 - Opel Astra - Opel Zafira - Bmw 116 - Renault - Sealt leon - Toyota итн. Автомобилите кои се во нашиот авто плац се најчесто, автомобили во одлична состојба, максимално сочувани, проверени. Ние од наша страна Ве советуваме, пред да сакате да купите некој автомобил, може да дојдете во нашиот продажен плац да го погледнете да го пробате истиот, со тоа ќе добиете реална слика на автомобилот, за кој сте заинтересирани за купување. Ние сме тука да Ви помогнеме за да го изберете најдобриот автомобил кој одговара на вашите потреби и согласно вашиот буџет кој може да го издвоите за автомобил. Нашата локација е во Скопје, населба Кисела Вода- Припор, ул, Христо Татарчев бр 276. Ве очекуваме да не посетите! Може и да ја посетите и нашата продавница на Pazar3.mk каде што имаме широк асортиман на автомобили од различни брендови, за сечиј вкус. Информации за контакт : 076521251 avtobaron19@gmail.com Ве очекуваме !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Христо Татарчев бр 276 Прикажи на мапата
076521251
Авто Барон
 
076521251
Авто Барон

Авто Барон

18 Огласи во продавницата
Peugeot 207 1.4 sport 54kw nova uvoz Holandija 3 999 EUR
VW Golf 2.0TDI 110ks servisna kniska uvoz Germanija 7 299 EUR
Nissan Qashqai 1.5 DCI 78kw nova servisna kniska 8 899 EUR
VW Touran 1.9 TDI 77ks sedum sedista uvoz Germanija 6 199 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации