Оглас од претпријатие Објавени: авг. 10 2022 11:26

Ford C-Max 1.6 tdci 109ks 2006 Swiss Ch

ЕУР

Објавени: авг. 10 11:26
Прегледи: 611
uvezena od ch swiss 2021 godina
servisna istorija do posleden kilometar
napraven kompleten servis

nov set zamaec luk
nov set rebrast so vodna pumpa i klinast
nov termostat i antifriz od makpetrol
novi plocki
ulje i filtri od ford orginal
dizni reparirani kaj stojce

kolata e so garancija dobra bez skrieni defekti
esp
klima koja raboti
servo so kompjutersko podesuvanje
komandi na volan
bord
elek. na retrovizori
elek. na prozori
zavesi na zadni prozori
centralno so dalecinsko na kluc
2 kluca
radio so cd mp3 aux i usb pioneer
Опис на линк

BuLi

Prodazba na vozila. Uvoz direktno od Milano i Torino Italija.
Посети ја страната на нашата продавница

Stajkovci

070522145

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Prodazba na vozila. Uvoz direktno od Milano i Torino Italija.
Stajkovci 070522145

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации