Објавени: апр. 06 2022 11:10

Ford Fiesta 1.4 tdci Titanium

ЕУР

Објавени: апр. 06 11:10
Прегледи: 458
Ford fiesta 2009
1.4 tdci titanium ,
el stakla i retrovizori
servo volan , komandi na volan
181xxx km, golem i mal servis pred 1000 km , gumi m/s edna sezona koristeni, registrirana do 18.09.2022, socuvana vredi da se vidi
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации