Објавени: фев. 22 2022 05:41

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

ЕУР

Објавени: фев. 22 05:41
Прегледи: 4857
Se prodava Ford Kuga Titanium
God 2010
177000 km so realni kilometrazi
1 godina registracija
Full servisan
Extra socuvan


Oprema:
4 novi zimski gumi
Aluminski Bandazi
Klimatronik
ABS kocnici
ESP
Radio, cd, mp3, aux
Keyless go
Bordkompjuter
Parking senzori napred i nazad fabricki
Kozen enterier
Kozen volan
Komandi na volan
Tempomat
Hrom paket
Elektrika na prozori i retrovizori
Abblend system na retrovizori (Open/Close)
Centralno zaklucuvanje
Svetla sa magla
Sensozi za dozd i svetla
Tri fabricki kluca

Kolata e vo perfektna sostojba
Bez zameni
Za kesh ekstra cena
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации