Објавени: фев. 22 2022 09:52

Honda Insight 1.3 Hybrid

ЕУР

Објавени: фев. 22 09:52
Прегледи: 4383
se prosava honda insight uvezena od svajcarija.
ima pominato tehnicki pregled vo svajcarija na 11.10.2021.
ima istorija na servis, posleden servis napraven vo oktonvri 2021.
kolata e vo odlicna sostojba.
full oprema:
- navigacija
-bluetooth
-klima
-aluminski bandazi so odlicni zimski gumi
-xenon farovi
-greaci na sedista
- f1 menjac ( na volan )

ekonomicna kola potrosuvacka 4.5/5 l na 100km
za poveke info javetese
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации