Објавени: јан. 29 2022 11:01 Моментално гледате: 1

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

ЕУР

Објавени: јан. 29 11:01
Прегледи: 4360
Моментално гледате: 1

Registracija__do 03.9.2022
Zelen K__do 02.9.2022
Potroshnja__ 5.5L/100km
0-100 km/h__8.7s
Max brzina___219km/h
Tezina__1552kg
Kapacitet na gorivo__65L
Boja__sina metallic
Vrati__4
Akumulator__nov
Redovno servisirana
Kontakt__ 075336744
Cena -4.300 € (bez zamena)
Pali vozi BEZ NIKAKVI vlozuvanja
Proverka kaj bilo koj majstor
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации