Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Honda Odyssey EX L mini van 2000

4 200 ЕУР

4 900 ЕУР

Се продава од: Steve Rudd 30 ноем. 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Honda
Модел
Odyssey
This mini-van has Leather seats for 7 people. Large area for luggage. Back bench seat folds down flat for extra luggage space. 3.5L V6 engine. Air conditioning & Cruise control. Automatic slide door. American (Colorado) registration. 162,xxx miles. Willing to negotiate price.
Steve Rudd
 
78-384-382
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации