Оглас од претпријатие Објавени: дек. 01 2020 07:51

HUNDAI AKCENT 1.4 BENZIN+PLIN 2009 GOD FUL OPREMA FABRIKA

ЕУР

Објавени: дек. 01 07:51
Прегледи: 695
HUNDAY AKCENT BENZIN+PLIN 2009 GOD 1.4 BENZIN. REGISTRIRANA NA MK TABLICI.MNOGU EKONOMICNO VOZILO. SO NOV PLINSKI KONVENCIONEN ATESTIRAN PLINSKI URED. DIZNA SISTEM. KOLATA E VO PREKRASNA SOSTOJBA SO KOMPLETNO NAPRAVEN GOLEM SERVIS. VOZILOTO POSEDUVA FUL OPREMA. 4 NOVI GUMI SO ALUMINSKI BANDASI.AVTOPLAC KIMBAR SKOPJE NASELBA MADZARI UL BLAGOJA STEVKOVSKI BR 20..KONTAKT TEL 078 931 732 KIMBAR. AVTOPLAC KIMBAR SKOPJE SE NAOGA NASELBA MADZARI UL.BLAGOJA STEVKOVSKI BR 20. GOLEM IZBOR NA POLOVNI AVTOMOBILI SO REALNI CENI NA PAZAROT. KONTAKT TEL 078 931 732 KIMBAR. -IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-
VW-GOLF-LUPO-POLO-PASSAT-
-OPEL-ZAFIRA-ASTRA-CORSA-VECTRA-
-FORD-FIESTA-FOCUS-MONDEO-
-AUDI-A3-A4-TT-
-CITROEN-C3-C4-
-MERCEDES-C-E-A-
-PEUGEOT-206-307-207-106-
-FIAT-STILO-PUNTO-
-SEAT-LEON-IBIZA-AROSA-TOLEDO
KOLITE SE SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA 078 931 732
Опис на линк

AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI

GOLEM IZBOR NA POLVNI AVTOMOBILI SO EXTRA CENI NA PAZAROT
Посети ја страната на нашата продавница

UL. BLAGOJA STEVKOVSKI BR. 20 Прикажи на мапата

078931732

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации