Оглас од претпријатие Објавени: фев. 15 2022 09:54

Hyundai i30 1.6crdi klima 2009

ЕУР

ЕУР
Објавени: фев. 15 09:54
Прегледи: 875
HYUNDAI I30 1.6CRDI KLIMA
Pom km.163.000
God na proizv. 12/2008
Oprema;klima ,bordkompjuter,centralno,cd radio,stabilkontrol,
airbag,el.stakla,el.retrovizori,maglenki..,,,,,,

Plateni davacki do reg.

Autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации