Објавени: ноем. 15 2021 06:19

Hyundai i20 benzin plin 2010

ЕУР

Објавени: ноем. 15 06:19
Прегледи: 364
Hyundai I20 ,2010 godina, benzin i fabricki plin. Kolata e servisirana kompletno pred dva meseci smeneti potisna ploca,lamela, pumpa, smenti filtri za ulje, vozduh i polen , smeneto ulje, freon na klima. Kolata jas sekojdnevno ja vozam i e vo odlicna sostojba. Registrirana e do juli 2022 godina i ima zelen karton. Cena 4600 eur, so prostor za dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации