Оглас од претпријатие Објавени: мар. 01 2022 09:29

HYUNDAI I30 1.6CRDI KLIMATRONIK-09

ЕУР

Објавени: мар. 01 09:29
Прегледи: 757
HYUNDAI I30 1.6CRDI KLIMATRONIK
agod na proizv.12/208
pom km. 178.000
Full oprema :
-abs
-asr
-темпомат
-борд компјутер
-фабрички затемнети задни стакла
-климатроник
- auto светлa
-серво волан
-команди на волан
-електрика на сите 4 прозори
-електрика на ретровизори со копче за собирање (може и на клуч)
-2 клуча со централно
-фабричко радио со фабрички вуфер во гепек
-магленки
-led штопови
-електрика за подигање и спуштање фарови
-Plateni davacki do reg.

Autoplac Autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации