Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 11:38

Jaguar F-Pace 2.0D 180ks Portfolio Sport AWD AT

ЕУР

Објавени: септ. 23 11:38
Прегледи: 733
ABS,DSC , 6X Airbag, Аdaptive Cruise Control , Pedestrian Protection System, Lane Departure Warning System, Attention Assist , Мултифункционален кожен волан со команди , Автоматска контрола на клима во 2 зони , Самозатемнувачки внатрешен ретровизор , Перфорирани кожни седишта , Амбиентално внатрешно осветлување, Електрично подесување на предни седишта, Park Assist, Задна паркинг камера ,Audiosystem Meridian ,Audio Interface iPod/AUX /USB/ MP3, 10” Мултифункционален екран на допир ,Virtual Instrument Panel , Bluetooth , Систем за навигација ,Isofix систем на задни седишта, Start-Stop , Bi -Xenon светла , 18” Алуминиумски фелни .
Повеќе инфо на www.omo.mk
Опис на линк

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.
Посети ја страната на нашата продавница

Јад.Магистрала 125,Скопје Маг.пат Скопје-Приштина

070288037/075216809/071383337

https://WWW.OMO.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации