Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Jeep Compass 4x4 2008 ne uvezuvan

7 700 ЕУР

Се продава од: s.s 29 ноем. 18:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Compass
jeep kompass 2.0 crd 4x4 odlicen wv motor
potrosuvacka 7l na otvoreno
od oprema poseduva:
tempomat
komandi na volan
maglenki
podesuvanje na sedista
podesuvanje na volan visinsko i dlabinsko
radio na cd originalno
klima ladi perfektno
6 brzini
euro kuka
kupen vo mk neuvezuvan
originalni 150 000km
servis napraven
registriran do 12.09.2018 so zelen karton

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации