Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 09:55

JEEP GRAND CHEROKEE 3.1td BG TABLICI 4X4

Објавени: ноем. 24 09:55
Прегледи: 297
ZA POVEKJE INF:078815881
Jeep Grand Cherokee 3.1td 2001GODINA
-BG TABLICI
-4GUMI NOVI
-PODIGNAT 5cm
REDUKTORI,MENJAC BEZ MANA
Опис на линк

MAKS AUTO EKSLUZIV DOOEL

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

UVOZ IZVOZ,PRODAZBA NA AVTOMOBILI,GARANCIJA I KVALITET
078815881

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации