Оглас од претпријатие Објавени: мај 02 2023 04:08

Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto

ЕУР

Објавени: мај 02 04:08
Прегледи: 2
kia soul 2.0 crdi 128 ks 168000 km
- servisna kniska nova unikat -
- 2 originalni klucevi
- napomena: 100 % garancija za km -
- kupen od kia prestavnistvo milano italy -

- klimatronik(ladi perfektno)
- servo volan so podesuvane
- radio cd mp3
- aux, telefon, bluetooth
- usb port
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- el retrovizori
- nasloni za race
- alu bandazi novi gumi
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni 168000 km moze proverka
- servisirana komplet
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena od italija ....plateno davacki

----- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации