Објавени: јул. 18 2021 04:59

Kia Rio 1.3 2002 odlicno socuvana - neuvezena

ЕУР

Објавени: јул. 18 04:59
Прегледи: 211
Se prodava Kia Rio 1.3 2002 god, benzin, prva registracija 2003, vo dobra sostojba. Nema nikakvi skrieni zabeleski i maani. Se sto se gleda na voziloto e realno. Neuvezena, redovno servisirana i socuvana. Realna kilometraza 106000 km. Registrirana cela godina do juli 2022.

Tel: 075 785 875 Vladimir
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации