Објавени: апр. 25 2018 09:18

KIA RIO 1.4 so atest plin

ЕУР

Објавени: апр. 25 09:18
Прегледи: 130
prodavam Kia rio so arestiran plinski ured,proizvedena 2008 g.Prva registracija 30 10 2008.Voziloto nema potreba od dodatni trosoci zatoa sto e napraven kompleten servis.Poseduva 4 zimski i 4 letni gumi so aluminiumski bandazi.
Vredi da se vidi.
Javuvajte se na tel. 078/331-034
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации