Објавени: дек. 04 2017 05:05

Kia Rio 1,4 so atestiran plin

ЕУР

Објавени: дек. 04 05:05
Прегледи: 177
Prodavam Kia Rio (Киа Рио) 1,4 - 71,3 KW.
Prva registracija 31.10.2008
Registrirana do 31.10.2018
Atestiran plinski ured
KLIMA
Ksenon svetla
ABS, Vozdusni pernici
4zimski gumi na kola + 4 letni so alu. bandasi
Zamenat rebrast kais na 121000 Km
Pominati 134000 Km
Javetese samo na :
Vasil 078/331-034
Miki 078/331- 036
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации