Објавени: мај 17 2022 10:30

Kia Rio GT Line 1.4 MPI 100HP 2019

Објавени: мај 17 10:30
Прегледи: 4895
Се продава Kia Rio GT Line 1.4 MPI 100HP-2019 година.
Колата има поминато 9500 км. Купена е Јануари 2020 од Киа Македонија.
Редовно сервисирана во Киа Македонија што значи дека е под гаранција уште 5 години.

На следниот линк ( Скролни најдоле за GT Line ) ке можете да видите се што поседува од опрема:

https://kia.mk/models/rio/introduction
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации