Објавени: мај 30 2021 10:34

Kia Rio plin 2011

ЕУР

Објавени: мај 30 10:34
Прегледи: 631
Se prodava Kia Rio Plin 2011 god.
Atestiran plin
Klima
Audio komandi na volan
Elektrika na predni prozori
Upravuvac podesiv po visina
Visinsko podesuvanje na vozacko sediste
Drzaci za casi na centralna konzola
Centralno dalecinsko zaklucuvanje so alarm
Sportski sedista

Kolata e garazirana, redovno servisirana vo Kia motors oficijalen servis, socuvana tip-top
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации