Објавени: авг. 09 2017 02:08

KIA RIO CRDI

Објавени: авг. 09 02:08
Прегледи: 122
Prv gazda, kupena e vo makedonija od salon KIA. Voziloto e vo odlicna sostojba. Elektrika na site prozori so komandi od kaj vozacot. Voziloto ne e so rebrest kais , tuku na lancinja. Smeneto lancinja na 250.000 km cela prednica, plocki,diskovi,gumici,jabucici, lamela cel set, registrirana cela godina, promeneto ulje.
1500cc
81KW(110KS)
CENA PO DOGOVOR
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации