Објавени: ноем. 28 2017 08:17

Kia Rio odlicno socuvana ITNO

Објавени: ноем. 28 08:17
Прегледи: 130
Prodavam odlicno socuvana Kia Rio so klima, maglenki ,servo volan, radio cd, centralno, servisna kniska i dr...Voziloto e registrirano do avgust 2018g.Vnatresnosta i nadvoresnosta se super zacuvani....niska potrosuvacka i novi gumi Fulda...Vredi da se vidi i proba..CENA po dogovor.

Tel: 070 821 987 Marjan
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации