Објавени: јул. 29 2022 08:23

Lada 112 2003

ЕУР

ЕУР
Објавени: јул. 29 08:23
Прегледи: 560
Се продава Лада 112, 2003 год. прв сопственик, бензин, исправна, регистрирана до 11/22, фабричка кука, нов акумулатор

070-315-957 Цена по договор
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации