Објавени: јул. 12 2018 02:01

Lada Niva 1.7 so plin

ЕУР

Објавени: јул. 12 02:01
Прегледи: 455
Se prodava Lada Niva 1.7 so atestiran plin, bordo boja. 2008 godina. So klima i servo volan. Registrirana. Novi gumi. Kolata e vo odlicna sostojba. Vozena samo kako urbano vozilo. Napred i pozadi ima bulbar.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации