Објавени: јун. 29 2021 10:21

Lada Niva 110 1.5 GLI 16V

ЕУР

Објавени: јун. 29 10:21
Прегледи: 523
Се продава Lada 110 1.5 GLI 16V
- Плин (TNG) / Бензин
- Година на производство - 2003-та
- Македонска регистрација
- Регистрирано до 25.07.2021 година
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации