Објавени: јан. 23 2018 02:58 Моментално гледате: 1

LADA NIVA NOVA 1.7 Benzin

ЕУР

Објавени: јан. 23 02:58
Прегледи: 318
Моментално гледате: 1
Опрема: Серво волан, АБС, Борд Компјутер, Електроника на прозори, електроника и греачи на ретровизори, греачи на предни седишта, кодирано палење и нова шасија со металик боја што не скапува. Колата е нова купена од Мида Гранд моторс 20,11,2017 и е под гаранција и цела година регистрирана. Има поминато 1700 км. и има гратис теренски крампон гуми нови немонтирани. 070 423 147
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации