Оглас од претпријатие Објавени: мај 26 2022 09:54

Lada Niva 1.7 I 2015 so plinski ured

Објавени: мај 26 09:54
Прегледи: 3308
- PLINSKI URED
- ABS
- SERVO VOLAN
- EVRO KUKA
- REGISRIRANA DO 11.2022
Опис на линк

ЛАДРУС

ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Скупу 67, на бензинска пумпа Топ Трејд

070217130071218144

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации