Оглас од претпријатие Објавени: мај 26 2022 09:55

Lada Niva 4x4 so pet vrati

Објавени: мај 26 09:55
Прегледи: 2721
* NOVI VOZILA OD PROGRAMATA NA LADA
LADRUS DOOEL- OFICIJALEN IMPORTER I DISTRIBUTER NA PAO AVTOVAZ

*** NOV ENTERIER 2020 GODINA

***MOZNOST ZA KUPUVANJE NA KREDIT I LIZING***
***RABOTIME PRODAZBA PO PRINCIP STARO ZA NOVO***
теl.071/218-144; 070/217-130; 02/25512989
Опис на линк

ЛАДРУС

ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Скупу 67, на бензинска пумпа Топ Трејд

070217130071218144

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации