Објавени: апр. 26 2015 10:27

Lada Niva 1.6 4x4 -95

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 26 10:27
Прегледи: 442
Se prodava Lada Niva 1.6 4x4, 1995 godina so atestiran plin. So komplet 4 zimski gumi i drugi novi rezervni delovi. Garazirana, vo odlicna sostojba. Registrirana do krajot na godinata. Cenata ne e fiksna.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации